OBEC SKORKOV
Naposledy aktualizováno: 3.2.2016

Vzkazy

 
Jméno: *
Mail:
E-mail:
Vzkaz: *
* - položky je nutné vyplnit


Zobrazuji příspěvky: 1 - 3 z 3


Markéta Křížková - marketaxkrizkova@gmail.com 2017-06-21 13:08:52
Dobrý den,
mé jméno je Markéta Křížková a jsem specializovaná dětská sestra.

Po třech úspěšných kurzech Úlevových technik v péči o novorozence na NCO NZO v Brně se mi podařilo dopracovat a vydat knížku Baby motýlí masáže. Je zpracovaná jako jednoduchý manuál a jak sestřičky, tak rodiče se podle ní lehce naučí tyto úlevové techniky.

Náhledy knížky, podrobnější informace naleznete na tomto odkaze: http://babymotylimasaze.cz

Byla bych velmi ráda, kdyby i rodiče ve Vašem městečku měli možnost najít tuto knížku ve Vaší knihovně. Myslíte, že je možné zakoupit aspoň 1 kus, aby mohla být k dispozici?

Děkuji za odpověď.​

MarkétaX
 
Jiřina 2014-07-21 16:44:35
Dobrý den, máte detektivku Naše heslo apokalypsa? Koupíte ji do knihovny? A máte i tu předchozí? Tajemství sedmi ještěrek?
 
Miroslav Kuba - kuba@financekuba.cz 2013-10-05 19:47:08
Dobrý den,

po roce opět začíná vycházet regionální týdeník “CESTA VYSOČINOU”. Opět se můžeme v naší místní drbně dozvědět, co se děje nejen kolem nás, ale i v kultuře a sportu. Je zde znovu oblíbená společenská kronika s možností uveřejnění vzpomínek na zesnulé, přání k narozeninám, případně poděkování. Objednat lze nejen řádkovou inzerci, ale i plošnou reklamu. V novinách najdete i zábavu – křížovku, osmišměrku, sudoku a televizní program. Na poslední stránce jsou výsledky sportovních utkání.

Většina fotografií je barevných. Jednotlivé vydání stojí 12 Kč a roční předplatné vyjde na 10 Kč (520 Kč).

Vydavatelem novin je pan Stanislav Zahradník a Šéfredaktorem pan Zbyněk Stárek.

V kanceláři naší společnosti si můžete objednat roční předplatné, podat řádkovou nebo plošnou reklamu, případně inzerát do společenské kroniky. Můžete si zde zakoupit starší čísla.

Objednat předplatné a reklamu si můžete také na internetové adrese - http://www.financekuba.cz/predplatne-cesta-vysocinou nebo na e-mailu: kuba@financekuba.cz

Naše společnost Vám poskytne velice zajímavý dárek k předplatnému – zvýhodněný mobilní tarif za 472 Kč měsíčně včetně DPH.
(neomezené volání do všech sítí a na pevné linky, neomezené SMS a mobilní internet 1,5 GB)

Přeji hezký den.

FINANCE REALITY Miroslav Kuba
Beckovského 2045
580 01 Havlíčkův Brod
mobil 603 366 089
www.financekuba.cz